„Polish Independence Concert”

Płyta Koncert Niepodległości

Pierwsza płyta Projektu Koncert Niepodległości pt. „Koncert Niepodległości | Polish Independence Concert” prezentuje kanony polskiej pieśni patriotycznej, odtworzonej we współczesnych aranżacjach z szacunkiem dla dziedzictwa kulturowego i z zachowaniem polskiej harmonii. Hybrydowe aranżacje oraz ciekawe interpretacje są atrakcyjne zarówno dla współczesnego polskiego odbiorcy jak i oderwanych od naszej historii i tradycji obcokrajowców.

Na płycie znalazło się 13 utworów i kompozycji. Dopełnieniem tego kolekcjonerskiego wydania jest książeczka ilustrowana notami historycznymi i tematycznymi zdjęciami obrazującymi utwory.

Płyta stanowi wybór utworów z repertuaru Projektu Koncert Niepodległości, na który składa się już ponad 100 kompozycji zarówno tych znanych jak i zupełnie zapomnianych. Repertuar zaprezentowany na płycie jest swoistym połączeniem stylów: od harmonii pierwowzorów, muzyki etnicznej i symfonicznej, po współczesne brzmienie aranżacji jazzowych.

Edycja płyty jest limitowana i niedostępna w sprzedaży detalicznej. W przypadku zainteresowania płytą prosimy o kontakt mailowy